Esam aizvadījuši lielāko mājokļu politikai, īpaši ēku drošībai un energoefektivitātei veltīto konferenci, kas norisinājās pirmo reizi Latvijā, un pulcēja augsta līmeņa valsts amatpersonas, nozares profesionāļus, Latviajs lielo pilsētu asociāciju un Latvijas pašvaldību savienības viedokļu līderus, pašvaldību vadītājus,  asociācijas, biedrības un daudz citu interesentu. Konferencei bija izvēlēts divu dienu formāts, saprotot, ka svarīgi skart daudzus problēmjautājumus, jo pārrunājamo jautājumu loks ir ļoti plašs. To, ka darāmā vēl ļoti daudz,  savā runā atzīmēja arī Valsts kontrolieris Rolands Irklis.

Lai aptvertu pēc iespējas plašāku auditoriju, konference bija skatāma interneta tiešraidē. 25 jaudīgi runātāji (referenti), t.sk. starptautisku organizāciju līderi – viesi no Igaunijas, konference pulcēja vairāk kā 2250 apmeklētāju klātienē un tiešsaistē!

Tev ir iespēja apskatīties konferences ierakstus, lai redzētu un dzirdētu visu izrunāto 2023.gada 1.-2.jūnijā!

Konferences “Mājoklis 2023” noslēgumā izkristalizējas viens galvenais uzdevums: cik būtiski ir motivēt dzīvokļu īpašniekus, skaidrot, izskaidrot un pārliecināt, taču ar skaidru un precīzi mērķētu valsts atbalstu. Normatīvā regulējuma jautājums – neieslīgt normatīvismā, bet risināt vadlīnijas kā rīkoties līmenī, jo praksē normu piemērošana ir nereti atšķirīga.

Jaudīgi runātāji, kvalitatīvs saturs, vērtīgas atziņas. Pilns atskats uz konferenci “Mājoklis 2023” šeit.

Aizpildi pieteikuma formu zemāk un mēs nosūtīsim ierakstu uz norādīto e-pastu.
Prezentācijas ir pieejamas šeit.

PIETEIKUMA FORMA

Jau ir atverta pieteikšanās konferencei “Mājoklis 2024”. Vairāk informācijas šeit.