Namu pārvaldīšanas joma pēdējo gadu laikā saskaras ar arvien jauniem izaicinājumiem, kur vakardienas risinājumi vairs neder, un rītdienas vajadzību ir daudz.

Par aktuālajiem jautājumiem namu pārvaldīšanas un apsaimniekošanas nozarē diskutēsim un meklēsim risinājumus konferencē “MĀJOKLIS 2023” divu dienu garumā, kur uz galvenās skatuves uzstāsies un/vai piedalīsies debatēs:

 

 

Papildus galvenai skatuvei būs iespēja apmeklēt 3 atsevišķas sekcijas:

 

Abās konferences dienās Asociācija Mājoklis un tās partneri sniegs bezmaksas konsultācijas par visdažādākiem jautājumiem, kas ir saistīti ar namu pārvaldīšanu, biedrību lomu namu pārvaldīšanā, mājokļu atjaunošanu, kopīpašuma problemātiku, finansējuma pieejamību, pārvaldnieku izglītības jautājumiem utt.

Visas konferences laikā interesentiem būs iespēja saņemt konsultācijas no kompetentiem jomas ekspertiem!

Pārtraukumu un paralēlo sekciju laikā klausītāji aicināti apmeklēt RPA “Rīgas enerģētikas aģentūra, AS “CleanR Grupa”, SIA “Saint-Gobain ISOVER”, SIA “Smart comfort group”, SIA “MonaTek”, SIA “Polysistems”, SIA “Hydrokapillar Tech” u.c. komersantu, ražotāju un pakalpojumu sniedzēju izstādi/stendus (foajē pie ieejas konferenču zālē un darbnīcu sekcijas blakus semināru zālēs).

ATZĪMĒ: 1.-2.JŪNIJS, ATTA CENTRS (RĪGA)
Gada notikums nozarē! Pilna programma ir pieejama mūsu mājas lapā: https://majoklis.lv/konference

Registrācija ir obligāta, vietu skaits ir ierobežots!

Rīko Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis” sadarbībā ar RPA “Rīgas enerģētikas aģentūra” un SIA “Force Lex” Pārvaldnieku izglītības iestādi. Konferences sadarbības partneris ir AS “CleanR Grupa”, SIA “Saint-Gobain ISOVER”.