2023.gada 19.janvārī plkst.17.00 Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis” aicina uz bezmaksas e – semināru ikvienu, kuram rūp savas mājas apsaimniekošana: “Kā pārvaldīsim savu daudzdzīvokļu māju 2023.gadā? Kas jauns sagaida namu pārvaldīšanu 2023.gadā? Kā un vai Tev ir iespēja to ietekmēt?”

Vai zināji, ka Latvijas vidusmēra iedzīvotāja mājoklis ir vecāks par viņu pašu? Vai Tev ir zināma situācija, kad kopība nespēj pieņemt lēmumus? Vai esi izjutis, ka pietrūkst atbalsta, pieredzes, laba padoma?

Asociācijas misija ir atbalstīt dzīvokļu īpašnieku biedrības, kopības un pārstāvēt savu biedru intereses Rīgā, reģionos, valsts un starptautiskā līmenī. Asociācijai ir svarīgi atbalstīt mājokļu attīstību, īstenojot uz zināšanām balstītas aktivitātes, piemēram, apmācības, konsultācijas, starptautiskos sadarbības projektus un nodrošināt savu biedru atbalstu.

Silts, gaišs mājoklis labi pārvaldītā namā ir ne tikai katra cilvēka nepieciešamība, bet arī cilvēktiesības.

Semināra programma:

  1. Kas ir Asociācija “Mājoklis”?
  2. Svarīgākais, kas katram dzīvokļa īpašniekam/biedrībai būtu jāzina par mājas apsaimniekošanu;
  3. Būtiskākie jaunumi namu pārvaldīšanā 2023.gadā!

Vada: Mg. iur. Dace Vārna – eksperts namu apsaimniekošanas jautājumos ar 20 gadu pieredzi, Biznesa augstskolas «Turība» un PPIC lektore. Asociācijas “Mājoklis” dibinātāja un valdes priekšsēdētāja.

E-seminārs notiks: 2023.gada 19.janvārī plkst. 17:00-18:00 MS Teams platformā. Reģistrācija: rakstot uz info@majoklis.lv, zvanot uz tel. 29199108 vai piesakoties pēc linka: https://ej.uz/registracija-majoklis-vebinaram

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.