Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis” ir izstrādājusi palīgmateriālu “Dzīvokļa īpašnieka dzīvojamās mājas pārvaldīšanas ceļvedis” (Ceļvedis), kuru pirmoreiz lielākai auditorijai prezentēja konferences “Mājoklis 2023” ietvaros 2023.gada 1.un 2.jūnijā.

Ceļvedis ir guvis lieliskas atsauksmes, saņemam daudzus lūgumus un jautājumus – kur to var iegādāties?
Šobrīd vēl ir pieejami 70 eksemplāri, noteikti domāsim par papildus tirāžu rudenī.

Ceļvedis paredzēts dzīvokļu īpašniekiem, un tajā vienkāršā valodā skaidroti paši svarīgākie mājas pārvaldīšanas jautājumi.

Svarīga informācija, kas katram dzīvokļa īpašniekam būtu jāzina par lēmumu pieņemšanu, mājā obligāti veicamajiem darbiem, pārvaldnieka atbildību, biedrības dibināšanu un darbību. Ceļvedī atradīsiet atbildes uz visdažādākiem jautājumiem, piemēram,  kāpēc divām identiskam mājām var atšķirties pārvaldīšanas maksa vai apkures cena? Kā pārvaldniekam jārisina parādu jautājumi un kā tiek noteikti mājai nepieciešamie remontdarbi? Kas dzīvokļa īpašniekam būtu jāzina par ēkas atjaunošanu un energoefektivitāti…un vēl…un vēl.

Materiālā sniegti arī vērtīgi padomi kā rīkoties vienā vai otrā situācijā, te jūs atradīsiet arī noderīgus kontaktus.

Ceļvedī vienviet apkopotā informācija palīdzēs dzīvokļu īpašniekiem ikdienā labāk izprast mājas pārvaldīšanas jautājumus un kalpos kā informācija, kurai var uzticēties.

ceļveža vērtība: 4,20 eur

PIEGĀDE NAV IEKĻAUTA CENĀ.
Piegāde ar Omnivas starpniecību 3,09 EUR. Bez maksas var saņemt Rīgā, Gogoļa iela 10.

MAKSĀJUMA KĀRTĪBA

Pēc reģistrācijas anketas saņemšanas Jums tiks izsūtīta reģistrācijas apstiprinājuma vēstule un rēķins uz anketā norādīto e-pastu.

Maksājumu var veikt ar bankas pārskaitījumu:
Saņēmējs: Biedrība “Latvijas Dzīvokļu īpašnieku biedrību asociācija “Mājoklis””
Reģistrācijas Nr. 40008318959
Konta Nr.: LV59UNLA0055003399954
Pārskaitījuma mērķis: par palīgmateriālu “Ceļvedis”

pieteikums anketa