No 16.februāra līdz 31. martam namu pārvaldīšanas jomas profesionāļi un eksperti, idejām bagātie un tie, kuriem ir ar ko lepoties, ir aicināti pieteikt savu uzstāšanos konferencē “Mājoklis 2023“, rakstot uz e- pastu: konference@majoklis.lv, zvanot 29199108 (Dace), 20004011 (Ingārs) vai aizpildot PIETEIKUMA ANKETU

Konferences rīkotājiem ir svarīgi, lai “Mājokļa 2023” saturs būtu vērtīgs un jaunām, jēgpilnām idejām bagāts, tāpēc tiek rīkots potenciālo dalībnieku konkurss. Pieteiktā lasījuma/referāta saturam ir jāatbilst konferences mērķim un konkrētās dienas tēmai.

Ir trīs uzstāšanās iespējas: 

Dalībnieku izvēlē ierobežojumu nav, noteicošais – pieteiktās tēmas/idejas novitāte/aktualitāte/risinājuma piedāvājums.

Īpaši aicinām pieteikties sabiedriskās organizācijas ar tēmu, kas saistīta ar labās pieredzes stāstiem vai nozīmīga pētījuma autorus, publisko sektoru.

Pieteikums negarantē uzstāšanos konferencē. Visi pieteikumi piedalās atlasē, jo konferences dalībnieku skaits ir ierobežots. Atlases rezultāti būs zināmi līdz 3.aprīlim!

Konferences izmaksas tiek segtas no rīkotāju un dalībnieku līdzmaksājumiem, ziedojumiem. Konferences rīkošana un organizēšana tiks plaši atspoguļota medijos, tās organizēšanai ir piesaistīti  profesionāļi, kas garantē augsta līmeņa pasākuma kultūru. Pasākumu vadīs moderators, tajā paredzētas uzstāšanās, lasījumi, intervijas, paneļdiskusijas, semināri/workshop, mediju telpa un arī pārsteigumi.